poniedziałek, 10 lutego 2014

Przodownik Google!

Krzysztof, jeden z użytkowników bloga zauważył wczoraj, że po wpisaniu w wyszukiwarce Google hasła KWK Gottwald zdjęcie z pastsilesii pojawia się jako pierwsze w grafikach. Sprawdziłem więcej haseł i rzeczywiście okazuje się, że zdjęcia z bloga zawsze pojawiają się w najgorszym razie na pierwszej stronie wyników. Nie bardzo wiem, jak działa ta wyszukiwarka ale podejrzewam, że pozycjonowanie wyników zależy od zainteresowania. Dziękuje zatem za to zainteresowanie wszystkim, którzy klikają i oglądają.

6 komentarzy:

 1. o,i tu uderzamy w sedno,przydało by się podgrzewać atmosferę dołączając częsciej nowe fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko dodając często nowe fotki, ich zasób z czasem się skończy. Chyba że Autor tego bloga będzie rozszerzał zakres czasowy do wrzucania nowych zdjęć w stosunku do upływających lat.

  OdpowiedzUsuń
 3. @3- ale 1 zdjęcie na 2,5 tygodnia to kiepsko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ad3 - Dziękuję :) Ad4 - W tej chwili na blogu jest ok. 400 - 500 zdjęć. Podejrzewam, że to chyba największy lub jeden z największych zbiorów zdjęć regionu z okresu, który blog obejmuje. Proszę zwrócić uwagę, że najczęściej oglądane są zdjęcia promowane na FB - przykładem niech będą zdjęcia z Chorzowskiej, które na blogu umieszczone zostały w grudniu 2012 r. a po przypomnieniu w ciągu dwóch dni spojrzano na nie ponad 1500 razy:) Zapewniam, że poza najwierniejszymi fanami wiele osób wciąż ma co oglądać :) A na koniec - taka jest niestety prawda, że skoro nie można już dorobić nowych zdjęć z tamtego czasu :) to te które są kiedyś się zaczną kończyć. Nie chcę dawać zdjęć bardzo podobnych do tych, które już były - raz się zdarzyło i zostało mi - słusznie - wytknięte :) Ale kluje się nowy (może nie nowy, trochę się ślimaczy bo wymaga zebrania środków) pomysł, może gdy uda się go zrealizować to ubarwi nieco bloga. Niemniej dziękuję za zainteresowanie i "głód":)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyżbyśmy mieli się doczekać zdjęć porównawczych 1980/90-2014? ;)

  OdpowiedzUsuń