poniedziałek, 2 września 2013

Pastsilesia numerem 2 wg miesięcznika Press!Oto miła wiadomość: blog Pastsilesia został uznany za 2 najlepszy blog fotograficzny według miesięcznika Press. Dowiedziałem się o tym przypadkiem, bowiem na ten konkurs autorzy nie zgłaszali niczego. Ogólne zasady typowania i oceniania można za darmo przeczytać na stronie Press : KLIK. Powyżej zrzut ekranu już z płatnej wersji.

Więc po pierwsze: gratuluję wszystkim innym autorom fotoblogów, wyróżnionych przez Press: zajrzyjcie na blogi smoczehistorie.blogspot.com Mariusza Foreckiego, dziewczynkazaparatami.blogspot.com Renaty Dąbrowskiej ; kubadabrowski.blogspot.com  Kuby Dąbrowskiego; blog.filipspringer.com Filipa Springera; lukaszglowala.blogspot.com Łukasza Głowali; towiech.blogspot.com Tomasza Wiecha; bartpogoda.net Barta Pogody; karolinajonderko.tumbrl.com Karoliny Jonderko i damianchrobak.blogspot.com Damiana Chrobaka.
Ale - co najważniejsze - dziękuję Wam, czytelnicy, oglądacze i komentatorzy Pastsilesii bo dzięki Waszemu zainteresowaniu tak wysoko oceniona została interaktywność bloga.

Oczywiście wciąż zapraszam.

 Jurrorom także dziękuję, że też im się chciało grzebać w takich regionalnych jednak blogach jak Pastsilesia :)

 I czy w tym miejscu i przy takiej okazji mógłbym nie przypomnieć, że Śląski Urząd Marszałkowski nie przyznał na działalność i rozwój bloga stypendium???

4 komentarze:

 1. Gratulacje!
  p.s.:prosimy zatem o zinensyfikowanie ilości publikowanego materiału bo te 2 zdjęcia na tydzień (a czasem 1 na 10 dni)
  zostawia pewien niedosyt,ba, nawet całkiem spory głód.

  pozdrawiam

  Radek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Radku. Lekko głodny jest zdrowszy niż przejedzony;)

   Usuń