czwartek, 26 czerwca 2014

Wyburzanie wiaduktu (Katowice, ul. Sokolska, 2005 r.)


Słowo się rzekło we wczorajszym komentarzu więc dziś próbuję się zrehabilitować. Kojarzycie takie spore skrzyżowanie przy Banku Śląskiem na Sokolskiej w Katowicach? Przed majem 2005 to było takie dość spokojne miejsce, auta do i od Ronda jeździły dołem a wiadukt niewielki łączył dwie części Sokolskiej. Zastąpił go wiadukt dłuższy. No ale kiedyś na dole były 4 pasy, teraz jest 6 na dole i po 2 równoległe na górze.4 komentarze:

  1. ja to powiem tak-ta przebudowa była jednym z lepszych pomysłów ale kiedy trwała to ruch był praktycznie sparaliżowany-zaj***ba można było dostać. p.s: a może znalazło by się ładne zdjęcie zrobione z hapeerowca na teren teraźniejszego BŚ ale jeszcze wtedy gdy go nie było...najlepiej z panoramą... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli już rozmawiamy o wyburzeniach, to myślę, że warto wspomnieć o tym, że istnieją różnego rodzaju firmy, które takie wyburzenia oferują. Szczególnie, jeśli np. sprawa dotyczy wyburzeń budynków prywatnych. Wiadomo, że jeśli chodzi o wyburzenia gdańsk , to warto pomyśleć o profesjonalnej firmie.

    OdpowiedzUsuń