wtorek, 1 stycznia 2013

Giszowiec (bez zmian?) (Katowice, 2001)

Porównywałem z mapami Google, chyba nie ma większych zmian...


4 komentarze:

 1. Istotnie, w tym miejscu nie zmieniło się wiele. Zrobiło się przede wszystkim bardziej kolorowo :). Cały szereg domów, wybudowanych na początku lat 50. przy ulicy Kosmicznej (widoczne na pierwszym planie) ma wymienione dachy i odnowione elewacje. Także bloki zyskały nowe, tęczowe kolory. Zlikwidowano boisko (na zdjęciu w prawym górnym rogu) i zrobiono z niego parking. Więcej zmian na pierwszy rzut oka nie dostrzegam, ale może ktoś coś jeszcze wypatrzy :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za ten komentarz. W zasadzie próbuje na blogu pokazywać zmiany. Nie oceniam ich bo ta sama zmiana dla jednych jest dobra dla innych zła. To normalne. Tu zmiany nie znalazłem więc zdjęcie czekało jakiś czas... aż przyszło mi do głowy, że akurat tu to dobrze powszechnie, że się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 3. jeszcze parking przy blokach na Miłej uległ lekkiej przemianie, ahhh miło popatrzeć na mój były blok, do autora jaki zbieg okoliczności mamy te samo nazwisko

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze po lewo, tuż przy wejściu na działki i do ogrodnictwa, jest mały plac zabaw z karuzelą. Więcej zmian znajdzie się idąc Kosmiczną do przodu - na dzikich działkach na rogu Kosmicznej i Górniczego Stanu, powstało nowe osiedle TBS, my to nazywamy "Na Wspólnej" :)

  OdpowiedzUsuń